Nuoret lupaukset kutsuttiin All Stars leirille

Suomen Koripalloliitto on kutsunut nuoria tulevaisuuden tyttö- ja poikapelaajia Susi All Stars -leirille numero kaksi. Poikien leiri pidetään Susi Training Centerissä 21.-24.7. ja tyttöjen 25.-28.7.

Tytöt: Susi All Stars 2

1 Adler Emma EBT
2 Ahtola Suvi EBT
3 Halonen Aino Hyvinkään Ponteva
4 Helminen Milja Hyvinkään Ponteva
5 Hurme Iines Hyvinkään Ponteva
6 Isomäki Eveliina Helmi Basket
7 Karsila Aino Korihait
8 Katajavuori Anni Tapiolan Honka
9 Kuosmanen Frida EBT
10 kupiainen Laura Tampereen Pyrintö
11 Laitila Jessica Espoo Basket Team
12 Lehmusto Erin HNMKY
13 Lehto Heli Tapiolan Honka
14 Leinonen Henna Hnmky
15 Martola Fanny Tapiolan Honka
16 Merikari Minttu Tapiolan Honka
17 Niinilampi Anitta Hnmky
18 Niinistö Alli EBT
19 Noopila Ulla HNMKY
20 Norhomaa Nea Tapiolan Honka
21 NTOKO WINNIE Ebt
22 Ojala Kiira BC Nokia
23 Palo Bella BC Nokia
24 Patrikainen Venla BC Nokia
25 Pekkala Edit Catz Lappeenranta
26 Peuhkurinen Emilia Espoo Basket Team
27 Riihimäki Vilja PuHu Juniorit
28 Rissanen Maisa Tapiolan Honka
29 Ristola Emma Tapiolan Honka
30 Sajaniemi Lara Hyvinkään Ponteva
31 Sallmen Oona WB-Pantterit
32 Saviniemi Sohvi Turun Riento
33 Takala Olivia HNMKY
34 Tammi Hilda Feeniks Basket
35 Tiittanen Lotta Rauma Basket
36 Tolonen Ooda Tampereen Pyrintö, BC Nokia
37 Tunkkari Selma KlaNMKY
38 Tyrni Ada Tapiolan Honka
39 Laiho Roosa Äänekosken Huima
40 Forsström Siiri WB-Pantterit
41 Jylhä Opri Marja Porvoon Tarmo
42 Kujanpää Iida Tampereen Pyrintö
43 Laaksonen Lotta Catz
44 Mattola Joanna Orimattilan Jymy
45 Mäntykivi Veera Catz
46 Joensuu Lumi Pakilan Visa
47 Pakkanen Siiri Catz
48 Ruuhela Laura Korikobrat Lapua
49 Ruutiainen Silja YMCA Heinola
50 Rämö Moona HNMKY
51 Sorri Elsa Äänekosken Huima
52 Vanninen Annika Wartti-Pantterit
53 Vekkilä Tilda Peli-Karhut
54 Jokinen Silja Korson Kunto
55 Sahuri Ella YMCA Heinola
56 Manninen Vera Klanmky
57 Sola Kaisla Tampereen Pyrintö
58 Puska Iiris SB-Girls ry
59 Moilanen Saara YMCA Heinola
60 Vuorinen Iiris PuHu Juniorit
61 Thil Heta Lapuan Korikobrat
62 Jokela Stella Tapiolan Hoinka T06
63 Hamdi Carolina BC Nokia
64 Savela Leila Korson Kunto
65 Niskanen Sani Äänekosken Huima
66 Aalto Julia Ura Basket
67 Laukkanen Lydia Leppävaaran Pyrintö
68 Passi Noora Beat Basket Järvenpää
69 Kuisma Laura ONMKY
70 Emma Kantero Torpan Pojat
71 Tilda Reinikka Turun Riento
72 Taipale Tinja YMCA Heinola
73 Granström Matilda Ura Basket
74 Nurmi Ella PuHu
75 Saksanen Emma SB-Girls

Pojat: Susi All Stars 2

1 Hakanen Aapo BC Nokia
2 Ranta Santtu Beat Basket
3 Relander Elias Espoo Basket Team
4 Aho Julius Espoo Basket Team
5 Havela Jimi Espoo Basket Team
6 Soisalo Matias Espoo Basket Team
7 Simola Otso Feeniks Basket
8 Luoto Niila Helsingin NMKY
9 Ansamaa Matias Hmmky
10 Mero Mauno HNMKY
11 Nurmela Nikolai HNMKY
12 Overton William HNMKY
13 Raivio Aarni HNMKY
14 Stepanoff Hugo HNMKY
15 Virtanen Emil HNMKY
16 Abbey Elmeri HoNsU
17 Filtness Roope HoNsU
18 Harju Leo HoNsU
19 Laine Verni HoNsU
20 Poikonen Matias HoNsU
21 Pohjola Justus Hyvinkään Ponteva
22 Eerikäinen Verneri Joensuun Kataja
23 Kuivalainen Kalle Joensuun Kataja
24 Järvinen Saku Korihait
25 Lalla Oskari Korihait
26 Lehtinen Peik KTP
27 Kaunola Pyry Lahti Basketball Juniorit
28 Puurttinen Veeti Lahti Basketball Juniorit
29 Vaahersola Bayowa Lahti Basketball Juniorit
30 Koko Benjamin Linkki
31 Taatila Aaro Loimaan Korikonkarit
32 Viita Jimi Malmin Super Basket
33 Broström Roope ONMKY
34 Kilpeläinen Elmo ONMKY
35 Luusalo Otto PeU Basket
36 Mantere Matias PuHu Juniorit
37 Nurminen Aapeli PuHu Juniorit
38 Polydorou Konsta RaiPs
39 Vaarala Aaron Rauma Basket
40 Ikola Aapo Rekolan Urheilijat
41 Hiltunen Teemu RoNMKY
42 Kantomaa Onni Rovaniemen NMKY
43 Kartimo Niilo Rovaniemen NMKY
44 Pennanen Pekka Säynätsalon Riento
45 Pirttimäki Joni Säynätsalon Riento
46 Särkkä Elias Säynätsalon Riento
47 Montonen Aaron Tampereen Pyrintö
48 Sane Alabatou Tampereen Pyrintö
49 Seppälä Topias Tampereen Pyrintö
50 Vuoti Jaakko Tampereen Pyrintö
51 Ebeling Johannes Tapiolan Honka
52 Heino Verne Tapiolan Honka
53 Rahikka Miko Tapiolan Honka
54 Singh Curveer Tapiolan Honka
55 Tuomisto Antony Tapiolan Honka
56 Vartiainen Samuli Tapiolan Honka
57 Alanko Eelis Tapiolan Honka
58 Coskun Sinan Ura basket
59 Al-janabi Ali Ura Basket
60 Arvonen Viljami UU-Korihait
61 Kanerva Elias Vilpas * ei aiemmin kutsuttuna
62 Paju Sulo Vilpas * ei aiemmin kutsuttuna
63 Virtanen Elmo Petteri WB-Pantterit
64 Salonen Aapo WP-Pantterit
65 Kymäläinen Elmeri Äänekosken Huima